O nas

Dowiedz się więcej o marce Globe‑Traveller


Globe-Traveller to firma obecna na rynku od 2009 roku. Kiedy zaczynaliśmy naszą działalność, mieliśmy głowy pełne marzeń. Ciężka praca i olbrzymie zaangażowanie całego zespołu przyniosły efekty. Dziś nasze samochody można zobaczyć na drogach całej Europy. Nagrody, które otrzymujemy potwierdzają, że nasze działania znajdują uznanie nie tylko wśród klientów, ale również w gronie specjalistów z branży. 

W dużej mierze to, gdzie znajdujemy się dzisiaj, zawdzięczamy naszym Klientom. Wymagania, które stawiają przed nami sprawiają, że nieustannie modyfikujemy i udoskonalamy nasze pojazdy. Staramy się je dostosować do oczekiwań wymagających użytkowników. I co ważne, ciągle robimy to z pasją, która towarzyszyła nam przy budowie pierwszego kampera z logo Globe-Traveller. 

Globe-Traveller RV


Image

Co wyróżnia nasze kampery?


Modyfikowane dachy

Dzięki modyfikacji dachu, wewnątrz pojazdu zamontowane zostało dodatkowe, rozkładane łóżko. Co ważne, nawet gdy jest rozłożone, można wygodnie korzystać z jadalni. Wszystkie modele w seriach Voyager i Pathfinder z tą adaptacją dachu, mają po 300 cm wysokości. Wysokość wnętrza, liczona od podłogi do sufitu to 210 cm w okolicach stolika i 195 cm w tylnej części wnętrza.


Modyfikowana ściana tylna

Standardowe drzwi tylne furgonu zastąpiliśmy lekką ścianą wykonaną z GFK, co pozwoliło wygospodarować dodatkową przestrzeń wewnątrz pojazdu. Zyskaliśmy 12 cm. Dostęp do bagażnika zapewnia sporych rozmiarów klapa. Zamykana jest za pomocą centralnego zamka kampera. Tę modyfikację znajdziecie we wszystkich modelach serii Voyager oraz w Active ZS.

Wewnętrzne, rozkładane łóżko

Rozkładane łóżka są częścią wyposażenia standardowego wszystkich modeli Pathfinder oraz Voyager. Ten wyjątkowy system wywołuje wiele pozytywnych reakcji.
To, co na pierwszy rzut oka wygląda jak zwykła szafka, z łatwością zmienia się w sporych rozmiarów powierzchnię do spania (187 x 134 cm). Gdy łóżko jest rozłożone, można wygodnie siedzieć przy stoliku. A, co ważne, rozkładanie i składanie nie wymaga wysiłku.


Image

Wewnętrzne drzwi przesuwne

Stworzenie prywatnej przestrzeni nie jest łatwym zadaniem w tak niewielkim wnętrzu, jakim jest kamper. A jest to ważne, nie tylko w przypadku rodzin podróżujących z dziećmi.
We wszystkich modelach oznaczonych literą X oraz w modelu Voyager XS, znajdziecie wewnętrzne drzwi przesuwne. W ciągu dnia pozostają niemal niezauważalne. W nocy zamykają sypialnię, oddzielając ją od części jadalnej.


Image
Image
Image

Wersja rowerowa

Rozwiązanie doceniane szczególnie przez entuzjastów jazdy na rowerach. 'Wersja rowerowa' jest opcją wyposażenia modeli Pathfinder Z oraz Explorer Z, która pozwala przewozić dwa rowery wewnątrz bagażnika. Aby łatwiej było je załadować, zainstalowaliśmy dedykowaną, wysuwaną platformę.


Podwójna podłoga

Najwyższa, dostępna wersja vanów (H3) stanowi podstawę dla serii Voyager, Pathfinder oraz Explorer. Umożlwiło to zaprojektowanie w pełni zimowych kamperów. Podwójna podłoga w całej części mieszkalnej i odpowiednia izolacja, pozwalają na użytkowanie tych pojazdów przez cały rok.

 
 
 
 
 

Jak pracujemy?


Dbałość o szczegóły

"Dbałość o szczegóły nie może być (i nigdy nie jest) dodana po fakcie. To cała filozofia tworzenia, metodologia i kultura firmy." - Marco Arment
Produkcja kamperów Globe-Traveller nie jest typową linią montażową. Na wszystkich etapach produkcji, bierzemy pod uwagę niepowtarzalność każdego pojazdu i dopasowujemy szczegóły, w taki sposób, aby wszystkie elementy idealnie do siebie pasowały. To podejście pozwala nam osiągać najwyższą dokładność wykonania, na każdym kroku procesu produkcyjnego.


Sprawdzone rozwiązania

Wierzymy, że najlepsze praktyki, materiały i sprawdzone rozwiązania, nie tylko zwiększają efektywność i naszą produktywność, ale również zapewniają najwyższy możliwy poziom jakości.
Ciągłe badania, szczegółowe testy oraz wdrażanie najlepszych wzorców branżowych, pozwala nam stawiać sobie nowe, ambitne cele. Konsekwencja w dążeniu do realizacji tych celów, umożliwia nam dostarczanie produktów, które spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Bogate wyposażenie standardowe

Jesteśmy przekonani, że komfort użytkowania kampera wymaga pewnego, minimalnego, poziomu wyposażenia. Dlatego właśnie, w standardzie, instalujemy elementy, które, w przypadku innych producentów, wymagają dodatkowej opłaty. Elektrycznie wysuwany stopień wejściowy, poduszka powietrzna pasażera, akumulator części mieszkalnej, ogrzewanie Truma Combi, 'turbo vent' - to tylko kilka przykładów tego, co zawiera podstawowe wyposażenie naszych kamperów.


Długa lista opcji

Dla tych klientów, którzy chcą aby ich kamper naprawdę wyróżniał się wśród innych, przygotowaliśmy długą listę opcji. Umożliwią one dopasowanie pojazdu do indywidualnych preferencji. Do wyboru dostępne są miedzy innymi: skórzana tapicerka, obszyta skórą kierownica i drążek zmiany biegów, automatyczna klimatyzacja, nawigacja GPS, dodatkowe okna w części mieszkalnej, rolety na okna w kabinie, panele solarne, odbiornik telewizji wraz z anteną satelitarną i wiele innych.