Globe‑Traveller Active ZS

599 cm długości i dwa pojedyncze łóżka

Rzuty

Active ZS - floor plan day

Dzień

Active ZS - floor plan night

Noc

Active ZS

Galeria zdjęć

Najważniejsze cechy

Jedyny w swoim rodzaju, dla najbardziej aktywnych podróżników.
 • 4 miejsca do jazdy, 2 miejsca do spania

  Jak w każdym kamperze Globe-Traveller, również w Active ZS znajdują się cztery miejsca do jazdy, wyposażone w pasy bezpieczeństwa. Duże, komfortowe łóżko w tylnej części pojazdu jest przewidziane dla dwóch dorosłych osób. Dodatkowe łóżko dla jednej osoby dostępne jest jako opcja.

 • Średni furgon

  Budowany w oparciu o średniej wysokości vany Fiat Ducato oraz Peugeot Boxer, model Active jest o 35 cm niższy od Voyagerów i Pathfinderów. Wysokość wewnątrz pojazdu, mierzona od podłogi do sufitu, to 189 cm.

 • Klapa bagażowa

  Standardowe drzwi tylne furgonu zostały zastąpione ścianą wykonaną z kompozytu, co pozwoliło uzyskać dodatkową przestrzeń wewnątrz kampera. Duża klapa zapewnia łatwy dostęp do przestrzeni bagażowej. Zamykana jest centralnym zamkiem.

Kompaktowe rozmiary

Komfortowe wnętrze

Specyfikacja

Duże podwójne łóżko

Z szafą oraz lodówką pod spodem

  • Active ZS to wyjątkowy samochód kempingowy zbudowany na bazie vana o długości 599 cm. Dwa pojedyncze łóżka umieszczone z tyłu można łatwo połączyć w jedno duże łóżko podwójne. Opcjonalne, dodatkowe łóżko w jadalni zapewni miejsce do spania dla trzeciej osoby.

 

  • Ergonomiczna łazienka została umieszczona po środku. To kabina prysznicowa zintegrowana z umywalką i toaletą chemiczną. Górne okno typu turbo-vent zapewnia doskonałą wentylację.

 

 • 11 szafek górnych, szafa na ubrania pod łóżkiem i duży bagażnik, zapewniają dużo miejsca na akcesoria kempingowe oraz na rzeczy osobiste.
Długość:599 cm
Szerokość:206 cm
Wysokość:265 cm
Wysokość wewnątrz:189 cm
Masa kampera gotowego do jazdy ± 5%:2 970 kg
Dopuszczalna masa całkowita:3 500 kg
Zobacz pełną specyfikację

Niewielka, ale wygodna łazienka

Ze zintegrowaną toaletą chemiczną